Fjalë Kyçe

VIDEO – Santiago Solari nuk e fton për El Clasico, ky është reagimi i Iscos

VIDEO – Santiago Solari nuk e fton për El Clasico, ky është reagimi i Iscos

Real Madrid dhe Barcelona do të luajnë sot nga ora 21:00 në kuadër të Copa Del Rey, të ndeshjës kthyese në Santiago Bernabeu.

Marca ka konfirmuar se tashmë spanjolli Isco nuk është ftuar, edhe pse është rikthyer nga lëndimi dhe është stërvitur me lojtarët tjerë të ekipit.

E spanjolli ka postuar një video në rrjetin Instagram, ku shihet se po zbavitet duke luajtur basket me djalin e tij, dhe se mendjën nuk e ka tashmë tek vendimet e Santiago Solarit.

https://www.instagram.com/p/BuW8O8cjacr/?utm_source=ig_web_copy_link