Fjalë Kyçe

Vidhen para në një qendër tregtare, policia jep detaje

Vidhen para në një qendër tregtare, policia jep detaje

Një shumë parash është vjedHur në një qendër tregtare në Prizren në rrugën ‘Sheh Emini’, njofton policia e Kosovës.

Është raportuar se tre persona të panjohur pasi kanë thyer arkën, aty kanë vjedhur një shumë parash.

Njësitë relevante policore kanë dalë në vend të ngjarjes dhe janë duke trajtuar rastin./Gazeta Alo/