Fjalë Kyçe

Viktimat dhe dorasi i dyshuar janë nga i njëjti fshat në Gjakovë

Viktimat dhe dorasi i dyshuar janë nga i njëjti fshat në Gjakovë

Personi që humbi jetën sonte në incidentin që ka ndodhur rreth orës 18:35 në Marmull të Gjakovës është nga ky fshat.

T.B. 46-vjeçar është personi që humbi jetën në incidentin me armë zjarri.

Në këtë incident është plagosur edhe A.N.

Dorasi i dyshuar, A.Gj., po ashtu sikur i plagosuri dhe i vrari është nga Marmulli.

Personi që humbi jetën sonte në Marmull të Gjakovës, T.B. 46-vjeçar kishte ardhur para pak ditësh nga një vend evropian.

KALLXO.com merr vesh se viktima e rastit të sontëm kishte ardhur para pak ditësh nga Zvicra.

T.B. humbi jetën sonte ndërsa A.N. u plagos. I dyshuari është A.Gj.