Fjalë Kyçe

Vildanja merr gjithë vëmendjen në bikine

Vildanja merr gjithë vëmendjen në bikine

Modelja e njohur me prejardhje shqiptare, Vildane Zeneli çdo herë arrin të duket në formë të shkëlqyer.

Së fundmi, ajo ka pozuar me bikine të verdha derisa në duar mbanë një top basketbolli.

Janë linjat e trupit të saj ato që marrin gjithë vëmendjen në këtë paraqitje.

Në këto ditë të nxehta, Vildanja ka zgjedhur të merret me aktivitete sportive.

Kujtojmë faktin se jo rrallë herë ajo tregon edhe më shumë se që duhet dhe këtë e bën me shumë qejf.