Fjalë Kyçe

Vitet për Bleonën duket se janë vetëm numra

Vitet për Bleonën duket se janë vetëm numra

Bleona Qerreti pas pak javësh do t’i rrumbullakësojë 40 vite jetë. Por, vitet për të duket se janë vetëm numra.

Këngëtarja e famshme shqiptare ende mbetet ikonë e bukurisë dhe mban linjat e një femre perfekte.

Së fundi ajo ka pozuar me një fustan të kuq duke mbuluar paksa linjat të cilat shpeshherë d’i ti shfaqë.