Fjalë Kyçe

Vjen në jetë vajza e Gencit e Enit, ky është emri që çifti vendosën t’ia lënë

Vjen në jetë vajza e Gencit e Enit, ky është emri që çifti vendosën t’ia lënë

Sot artistja Eni Koçi është bërë nënë për herë të parë.
Lajmin e ka bërë të ditur vet artistja me anë të në postimi në Instagram.

“Mirë se erdhe Adea Prelvukaj. Jam e bekuar që sot mora emrin më të shenjtë, emrin Nënë. Adea ime, të dua më shumë se çdo gjë në botë. Faleminderit që ma zbukurove jetën”, thuhet në njoftim.

Rikujtojmë se Genci dhe Eni ka vite që janë së bashku.
https://www.instagram.com/p/CjscFuVopwf/?utm_source=ig_embed&ig_rid=d5515f3c-c6d1-4d02-b143-c4692ae91bc1