Fjalë Kyçe

Vrasja në Prishtinë, reagon edhe Gold AG

Vrasja në Prishtinë, reagon edhe Gold AG

Një 27 vjeçar është vrarë sot në rrugën “Haxhi Zeka” në Prishtinë, shkruan lajmi.net.

Kjo ngjarje i ka prekur qytetarët ndërsa reagim ka pasur edhe nga reperi Arian Agushi, Gold AG.

“Pse këto vrasje në vendin tim 😢”, ka shkruar ai dhe komentet kanë qenë të shuma nga ndjekësit e tij në Facebook.