Fjalë Kyçe

Vritet blogeri i njohur në Shkup

Vritet blogeri i njohur në Shkup

Sipas informacioneve të para që ka arritur të siguroj Klan Maqedoni në këtë përleshje me armë ka vdekur blogeri i njohur, Amar Ismani. Aty janë përfshirë disa persona ndërsa ka janë plagosur edhe 3.

May be an image of 2 people, people dancing and wedding
Në vendin e ngjarjes shihen automjete të ndihmës së shpejt dhe një numër i madh i policisë.

Më shumë detaje Ministria e Brendshme do të njoftoj gjatë ditës.