Fjalë Kyçe

‘Xhakarta’ e dhënë pas jetës luksoze, ja veprimi që bën ajo kësaj here

‘Xhakarta’ e dhënë pas jetës luksoze, ja veprimi që bën ajo kësaj here

Arta vazhdon të duket e mahnitshme.

Arta është modelja e shumë pëlqehet që fitoi famë akoma më shumë me rolin e ‘Xhakatës’ të seriali vendor ‘O sa mirë’, shkruan Gazeta Alo.

Arta Elezaj ka një kohë që nuk është pjesë e serialit dhe në Shqipëri është duke vazhduar karrierën e saj edhe në emisionet televizive atje.

Ajo kohëve të fundit në rrjetet sociale u pa me unazë fejese në gisht siç shihet edhe fatin e saj e ka gjetur në shtetin amë.

Në rrjetin social ‘Instagram’ ka postuar një foto ku shihet e ulur në veturën e saj të shtrenjtë./Gazeta Alo/