Fjalë Kyçe

‘Xhakarta’ edhe me unazë fejese bënë këtë veprim

‘Xhakarta’ edhe me unazë fejese bënë këtë veprim

Arta Elezaj është modelja kosovare që u bë e njohur akoma më shumë më rolin e saj të ‘Xhakartës’ në serialin vendor ‘O sa mirë’.

Arta para disa ditësh publikoi një foto me unazën e fejesës në gisht, shihet unaza e shtrenjtë e bukuroshes dhe kuptojmë se kështu do të vazhdojë jeta e saj luksoze ku edhe para kësaj postonte shpenzimet e mëdha që ajo bënte, shkruan Gazeta Alo.

Ajo në instagram publikon një imazh ku duket magjepse me fustanin e shkurtë që ka vënë në pah këmbët e saj të gjata dhe ky stil duket se i shkon shumë bukuroshes.

Arta po zhvillon karrierën në mediet e Shqipërisë, atje ku si duket edhe e ka gjetur fatin e saj të jetës me të cilin në fshehtësi ka kurorëzuar dashurin e saj me fejesë./Gazeta Alo/