Fjalë Kyçe

‘Xhakarta’ u fejua?

‘Xhakarta’ u fejua?

Arta, modelja e njohur shqiptare që akoma më shumë u bë e njohur me rolin e ‘Xhakartës’ në serialin vendor ‘O Sa Mirë’, është shumë e dashur për publikun.

Ajo çka na befasoi është se si duket bukuroshja po fejohet, shkruan Gazeta Alo.

Arta Elezaj në instastory ka publikuar një foto ku shihet një buqetë me lule ne formës të zemrës dhe dora e saj me një unazë në gishtin e unazës.

Arta njihet si modele për jetën luksoze që bënë, ku në postime shihet me shpenzimet marramendëse që bënë./Gazeta Alo/