Fjalë Kyçe

‘Xhbanja’ një zonjë e vërtet me këtë fustan

‘Xhbanja’ një zonjë e vërtet me këtë fustan

Aktorja e njohur nga Shqipëria Arjola Demiri apo siç njihet ndryshe me rolin e “Xhbanës” të seriali “O sa mire” ende cilësohet një nga aktoret më të pëlqyera nga publiku.

Së fundmi ajo mori vëmendje pasi  mori pjesë në filmin “I love Tropoja”, film ky i cili theu rekord shikueshmërie brenda një kohe shumë të shkurtër, shkruan Kosovarja.

Përveç që tregohet e zonja në aktrim dhe nënë tejet e përkushtuar ndaj fëmijëve të saj, ajo është aktive edhe në rrjete sociale që ndan kohë pas kohe fotografi e video të shumta duke sjellë kombinime të veçanta e tejet me stil.

Edhe sot ajo ndau një imazh e veshur me një fustan me lule, në të cilin po duket për mrekulli.

Epo cila femër nuk do të dëshironte të kishte një fustan të tillë?!