Fjalë Kyçe

‘Xheku’ sot feston ditëlindjen, e pabesueshme sa vite mbushi

‘Xheku’ sot feston ditëlindjen, e pabesueshme sa vite mbushi

Naser Rafuna është një prej aktorëve më të pëlqyer kosovarë.

Edhe pse luajti edhe në shumë role të tjera, është roli i ‘Xhekut’ ai që po e bën tejet të përfolur në publik, përcjell ORAinfo.

Ai sot feston ditëlindjen dhe në këtë ditë mori urime e dhurata të shumta.

‘Xheku’ sot mbushi plot 39 vite jetë.