Fjalë Kyçe

Xhensila e mahnitshme në xhirimet e klipit të ri

Xhensila e mahnitshme në xhirimet e klipit të ri

Së shpejti pritet të lansojë këngën e re në duet me Pirro Çakon.

Këngëtarja nga Shqipëria, Xhensila Myrtezaj është duke punuar në projektin e ri në bashkëpunim me Pirro Çakon, shkruan lajmi.net.

Dhe tani, Myrtezaj vjen me imazh të ri të shkëputur nga videoklipi, ku duket tejet ndryshe me stil të ri të flokëve por mjaft e bukur.

Fansat e saj mezi po e presin këtë këngë të Xhensilës pasi është ‘pushtuar’ me komente në rrjetet sociale.

Të shohim befasinë që këngëtarja ka përgatitur.