Fjalë Kyçe

Xhensila Myrtezaj paralajmëron bashkëpunimin me Ghetto Geasy dhe Majk “Mëkati jem”

Xhensila Myrtezaj paralajmëron bashkëpunimin me Ghetto Geasy dhe Majk “Mëkati jem”

Nuk janë të rralla bashkëpunimet mes artistëve vendor, e që kanë rezultuar mjaft të suksesshme.

Një projekt të tillë të përbashkët e kanë realizuar edhe tre artistët e njohur Xhensila Myrtezaj, Majk dhe Ghetto Geasy të cilët kanë bashkuar forcat në këngën e re.

Përmes një postimin në llogaritë përkatëse në Instagram, të tre ata kanë paralajmëruar këngën e re duke sjell edhe një pjesë të shkurtër nga videoklipi.

Kënga mban titullin “Mëkati jem” dhe pritet të publikohet të mërkurën (20 tetor) në ora 18:00, kështu ka bërë të ditur përmes klipit.

Kujtojmë që ky do të jetë bashkëpunimi i parë i Xhensilës me Ghetto Geasy dhe Majk, ndërsa këta të fundit njihen për hitet e shumta që kanë sjell së bashku.

Në anën tjetër, Xhensila njihet për bashkëpunime po ashtu të suksesshme me disa prej emrave më të njohur vendor, kënga e saj e fundit “Prit pak” erdhi në duet me reperin tjetër nga Kosova, Lumi B. /Telegrafi/