Fjalë Kyçe

Xhensila në mendime, thotë këto fjalë

Xhensila në mendime, thotë këto fjalë

Xhensila thotë se jeta është një dhuratë.

Xhensila Myrtezaj, këngëtarja shqiptare, shumë e pëlqyeshme në skenën muzikore, për butësinë dhe thjeshtësin e saj, shkruan Gazeta Alo.

Xhensila së fundi ka realizuar një foto ku jetën e cilëson si dhuratë dhe duhet shijuar, ajo shihet e thjeshtë dhe shumë e bukur pran dritares.

Ajo është e martuar me aktorin Bes Kallakun dhe kanë një vajzë të quajtur Ajka.

Në çdo postim ajo jep zemër ndjekësve të saj me fjalë të ëmbëla dhe motivuese dhe kjo e bënë të duket ndryshe nga artistet tjera./Gazeta Alo/