Fjalë Kyçe

Xhensila publikon foto me kunatën e saj

Xhensila publikon foto me kunatën e saj

Xhensila është shumë e lidhur me kunatën e saj.

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka treguar shpesh herë se është e lidhur me familjarët e bashkëshortit të saj, Bes Kallakut, shkruan lajmi.net.

Atë dhe kunatën e saj Anën i kemi parë shpesh duke u argëtuar së bashku, dhe nuk ka pasur se si të mungoi një foto si ajo që Xhensila para pak minutash e ka publikuar në Instagram.

Këngëtarja e ka publikuar një foto të Anës shtatzënë pranë të cilës është shprehur se është shumë e lumtur për të.

“Amla&Ajka mezi po te presin…shume e lumtur per ju🙏👼”, ka shkruar Xhensila pranë publikimit të fotografisë.

Ana, kunata e Xhensilës e motra e Bes Kallakut është prezantuese e Radio Televizionit Scan.