Fjalë Kyçe

Xhensila sa ndryshe vjen këtë herë, ajo ka befasuar me…

Xhensila sa ndryshe vjen këtë herë, ajo ka befasuar me…

Edhe pse ka kohë që është bërë nënë nuk ndalet me aktivitete, por jo edhe e shpesht me projekte siç ishte kohë më parë, shkruan “InfoKosova” p♪7rcjell 04 Online.

Xhensila si gjithmonë është kaq elegante e bukur dhe tërheqëse, ajo që tërheq vëmendje janë linjat shumë lakmuese duke patur parasysh se është bërë nënë.

Këngëtarja ka një shije të veçantë kur bëhet fjalë për veshje, si elegante ashtu edhe sportive, është edhe kjo veshje e fundit ku e shfaq atë shumë joshëse.