Fjalë Kyçe

Xhesika Berberi realizon fotografi ‘topless’, vetëm me peshqir në kokë

Xhesika Berberi realizon fotografi ‘topless’, vetëm me peshqir në kokë

Kohëve të fundit ajo ka publikuar shpesh imazhe me të brendshme.

Xhesika Berberi në Instagram para disa minutash e ka ndarë me ndjekësit një foto në të cilën është shfaqur ‘topless’, shkruan lajmi.net.

Në imazhin e postuar ajo po reklamon një produkt ndërsa shihet e zhveshur me vetëm një peshqir i cili po ia mban flokët.

Xhesika, modelja shqiptare e cila jeton dhe vepron jashtë vendit, shpesh herë ka tërhequr vëmendjen me pozat provokative, aty ku para aparatit profesional doli vetëm me të brendshme.