Fjalë Kyçe

Xhesika duket e mrekullueshme në të kuqe

Xhesika duket e mrekullueshme në të kuqe

Xhesika Berberi pas suksese që arriti në Shqipëria ajo prej kohësh ka filluar karrierën edhe në ShBA.

Modelja shqiptare është aktive në rrjetet sociale ku edhe i njofton ndjekësit e saj rreth projekteve në të cilat po punoj.

Por, në imazhet që ka publikuar këtë herë, Xhesika erdhi tërheqae në veshje të shkurtë me ngjyrë të kuqe.

Biondina seksi dukej impresive, e këndshme dhe mjaft atraktive në imazhet që solli.