Fjalë Kyçe

‘Xhesika’ edhe një herë na tregon se nuk njeh konkurrencë

‘Xhesika’ edhe një herë na tregon se nuk njeh konkurrencë

Arta Nitaj është modelja dhe prezantuesja që u bë e njohur me aktrimin në serialin ‘O sa Mirë’ me rolin e mendjemadhes ‘Xhesika’.

Arta njihet për linjat përfekte që posedon kjo ishte edhe ajo që i dha akoma më shumë famë bukuroshes, shkruan Gazeta Alo.

Ajo u përfol mjaft shumë edhe për lidhjet e saj që kishte me djalin e presidentit të vendit, Hashim Thaçit, Endritin dhe me këngëtarin nga Shqipëria, Brunon.

Si aktive që është në rrjetet sociale na mban më fotot që dinë ti realizoj vetëm Arta, e kjo e fundit është shumë seksi ku duket mjaft joshëse bukuroshja./Gazeta Alo/