Fjalë Kyçe

Xhesika ‘përvëlon’ rrjetet, publikon foto nga palestra

Xhesika ‘përvëlon’ rrjetet, publikon foto nga palestra

Modelja dhe aktorja kosovare nga Peja, Arta Nitaj që njihet me emrin e saj artistik Xhesika, befason fansat, shkruan GazetaAlo.

Arta përveç se ushtron dy profesione, ajo dikur ishte trajnere në palestër.

Kjo tregon se ajo i jep vëmendje aq shumë aktiviteteve fizike, e kjo vërehet te format e saj të trupit.

Së fundmi Arta ka publikuar një foto në InstaStory ku shfaq këto linja.

Ajo dukej aq tërhqëse e përvëluese./GazetaAlo/