Fjalë Kyçe

‘Xhesika’ publikon foto edhe me macën e saj

‘Xhesika’ publikon foto edhe me macën e saj

Modelja Arta Nitaj u bë e njohur në serialin vendor ‘O Sa Mirë’ me rolin e ‘Xhesikës’.

Ajo edhe pse ka studiuar juridikun u bë e njohur si aktore dhe tani edhe si prezantuese ku merr pjesë në udhëheqjen e një emisioni sportiv, shkruan Gazeta Alo.

Arta është shumë aktive në rrjetet sociale aty ku së fundi ka publikuar një foto me macen e saj të bardhë.

Arta u përfol mjaft shumë për lidhjet e saj si me Endritin (djalin e Hashim Thacit) ashtu edhe me Brunon, tani si duket nuk është në një lidhje dhe i kushton kohën vetëm vetës./Gazeta Alo/