Fjalë Kyçe

Yll Limani dhe Tuna publikojnë këngën ‘A don hala’

Yll Limani dhe Tuna publikojnë këngën ‘A don hala’

“A don hala”, mban titullin kënga e Tunës me Ylli Limanin pjesë e albumit “Fortuna”.

Këngëtarja shqiptare ka lansuar edhe projektin e dytë “A don hala”, nga albumi i saj “Fortuna”, shkruan lajmi.net.

Këtë projekt Tuna ia ka besuar Yllit, i cili tashmë shquhet për zërin e tij të veçantë dhe këtë e ka dëshmuar.

“Ky duet e pat dorën e lehtë… e pastë kamën e mbarë. “A don hala” me @ylllimani do t’ju lërë shenjë… link in bio 🍀 #fortuna”, është përshkrimi që ia ka vënë videos të publikuar në Instagram.

Për më shumë, ndiqni videon e plotë.