Fjalë Kyçe

Yll Limani sapo ka publikuar këngën e tij më të re “Harrom”

Yll Limani sapo ka publikuar këngën e tij më të re “Harrom”

Yll Limani sapo e ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor, këngën “Harrom”.

Këngëtari Yll Limani para pak minutash e ka publikuar këngën më të re për muzikën dhe tekstin e së cilës u kujdes vetë ai, shkruan lajmi.net.

“Harrom” titullohet ky projekt muzikor të cilin fansat me padurim e kanë pritur që të lansohet. Kjo pasi muaj më parë Ylli e ka publikuar një pjesë të këngës duke thënë se do ta mbajë vetëm për vete dhe nuk do ta realizoj si projekt.

Mirëpo dëshira e tyre u bë realitet dhe Ylli e publikoj këngën të cilës i ka realizuar edhe videoklipin për të cilin u kujdesën ‘Imagine Films’.