Fjalë Kyçe

Yll Limani vjen me një projekt të ri muzikor

Yll Limani vjen me një projekt të ri muzikor

S’ki me m’pa thotë Yll Limani në këngën e re.
Yll Limani para pak minutave ka publikuar këngën e tij më të re të cilën fillimisht e kishte punuar për një tjetër këngëtar, shkruan lajmi.net.Kënga titullohet ‘S’ki me m’pa’ dhe është punuar vetëm në versionin ‘audio’.

“Filloi si demo e punume nga une per dike tjeter, u shpernda, u pelqy dhe ja ku e keni si demo, ne teresi”, ka shkruar Ylli.