Fjalë Kyçe

Ylli i Barcelonës: Me Cristianon skuadra e Realit ishte më e rrezikshme

Ylli i Barcelonës: Me Cristianon skuadra e Realit ishte më e rrezikshme

Nelson Semedo,beson se Barcelona ka përfituar nga largimi i Ronaldos nga Real Madridi në verën e kaluar, shkruan Gazeta Alo.

Semedo ka deklaruar se nuk mund të thuhet se ishte e keqe për ne që u largua Ronaldo.

“Nuk mund të them se ishte gjë e keqe për ne që Cristiano u largua. Me të La Liga do të ishte me konkurruese dhe ligë më e vështirë për ne”, ka deklaruar Semedo. /GazetaAlo.