Fjalë Kyçe

Ylli i pornografisë çmendet pas trupit të Encës

Ylli i pornografisë çmendet pas trupit të Encës

Kendra Lust emri i vërtetë i të cilës ëshë Michelle Anne Mason është një aktore dhe regjisore e filmave për të rritur.

Ajo numëron miliona ndjekës në llogarinë e saj në Instagram dhe së fundi ka komentuar disa nga femrat më seksi të ekranit sipas saj.

Në mesin e tyre ajo ka publikuar një fotografi të këngëtares shqipare, Enca Haxhia për të cilën tha se i pëlqen shumë.

“Ajo është këngëtare në Shqipëri, ka shumë fansa atje. Zëri i saj është shumë i bukur, trupi i saj është i bukur. Ajo e do ujin dhe motorët e ujit, më pëlqen shumë”, u shpreh Kendra.

Kujtojmë që edhe më parë Enca dhe ajo kanë shkëmbyer komente me njëra-tjetrën.

https://www.instagram.com/kendralust/?utm_source=ig_embed&ig_mid=D44A6D06-0775-40FB-A793-770FEDF83C62