Fjalë Kyçe

Yllka Kuqi ka një lajm të mirë për fansat e saj

Këngëtarja Yllka Kuqi ka vendosur që të vijë me projekt të ri muzikor dhe këtë për fansat e bëri të ditur pas një postimi të fundit, shkruan lajmi.net.

Yllka në Instastory e ka publikuar një imazh aty ku ka zbuluar se bashkëpunëtori i saj në këngën e re është kompozitori Florent Boshnjaku.

“Shumë shpejtë”, ka shkruar ajo pranë postimit, duke e etiketuar edhe Florentin.

“Je dashnia” është kënga e fundit e saj me videoklip, e Yllka ishte aktive edhe gjatë organizimeve për festat e fundvitit.