Fjalë Kyçe

Yllka Kuqi shfaqet mahnitëse në imazhin e fundit

Yllka Kuqi shfaqet mahnitëse në imazhin e fundit

Yllka Kuqi është njëra nga artistet më të dashura për publikun.

Ajo ka hedhur një fotografi në llogarinë e saj, personale, Instagram me të cilën nis ditën e pranverës, shkruan lajmi.net.

“Erdh pranvera moj 🌹, ka shkruar Yllka.

Yllka shfaqet tejet elegante dhe në formë, madje kohët e fundit ka befasuar të gjithë me setet unike që po sjell.

Këngëtarja nga Gjakova ka kohë që nuk ka publikuar këngë me klip por mbrëmjet muzikore nuk i lë anash aspak.

E përveç trojeve shqiptare, Yllka Kuqi është mjaft e kërkuar edhe në Europë.