Fjalë Kyçe

Yllka lë pa fjalë me foton e fundit nga pushimet

Yllka Kuqi dhe bashkëshorti i saj kanë vendosur që të pushojnë disa ditë larg Kosovës.

Këngëtarja Yllka Kuqi dhe bashkëshorti i saj Astriti e kanë zgjedhur Budapestin për t’i kaluar disa ditë pushimi, shkruan Gazeta Alo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku edhe poston foto të ndryshme nga vendi ku pushon.

Në foton e fundit Yllka duket shumë ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim.

Mirëpo edhe ky stil i shkon shumë këngëtares./Gazeta Alo/