Fjalë Kyçe

Young Zerka mezi pret t’i ndajë këto gjëra me fansat e tij

Young Zerka mezi pret t’i ndajë këto gjëra me fansat e tij

Young Zerka ka një stil muzikor unik dhe pëlqehet mjaft shumë nga publiku.

Gjatë vitit që e lamë pas, Zerka publikoi një sërë projektesh dhe bashkëpunimesh të suksesshme, shkruan lajmi.net.

Artisti shqiptar edhe këtë vit ka paralajmëruar projekte të reja që duket se mezi po pret t’i ndajë me fansat.

“Nuk po mund të pres të ndajë me publikun projektet e mia të reja.! Kush është gati për pak Ting Ting??”, është mbishkrimi që ia ka vënë imazhit të hedhur në InstaStory.

“Nuk ma nin”, mbetet projekti i fundit i lansuar nga Young Zerka me mbi 2 milionë shikime në YouTube.