Fjalë Kyçe

Zaimina pozon e lagur në pishinë të shtëpisë

Zaimina pozon e lagur në pishinë të shtëpisë

Zaimina Vasjari po i shijon ditët e nxehta me diell, herë në plazh e herë në pishinën e saj në oborr.

Pavarësisht virusit Covid-19 i cili po vazhdon të përhapet kudo, Zaimina Vasjari nuk po i lë që t’i ‘ikin’ ditët e nxehta me diell pa i shfrytëzuar.

Këngëtarja po merr rreze dielli herë në plazh e herë në oborr të shtëpisë dhe me ndjekësit në Instagram po ndan imazhe të ndryshme.

Së fundmi ka pozuar e lagur nga pishina në oborrin e shtëpisë së saj dhe duket seksi ku tregon format e përkryera trupore.

Zaimina ka arritur që t’i ruajë mjaft mirë format trupore edhe pas lindjes.

https://www.instagram.com/p/CCQgcAoHj8b/?utm_source=ig_embed