Fjalë Kyçe

Zaimina Vasjari prezanton këndin relaksues të shtëpisë

Zaimina Vasjari prezanton këndin relaksues të shtëpisë

Zaimina Vasjari ka treguar një kënd të shtëpisë së saj.

Zaimina Vasjari ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, të cilën e realizoi në shtëpi, shkruan lajmi.net.

Ajo prezantoi pishinën e shtëpisë së saj, në të cilën padyshim që relaksohet e shoqëruar nga partneri dhe vajza.

Për ndryshe, sa i përket muzikës, Zaimina është shkëputur nga ky profesion dhe është përkushtuar në rritjen e vajzës.