Fjalë Kyçe

Zaimina Vasjari s’e ndien të ftohtit, vishet me fustan të shkurtër

Zaimina Vasjari s’e ndien të ftohtit, vishet me fustan të shkurtër

Zaimina Vasjari ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor.

Megjithatë, këngëtarja shqiptare po vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, imazhet e së cilës janë mjaft të komentuara, shkruan lajmi.net.

Ajo ka ndarë një imazh në Instagram në të cilin shfaqet tejet atraktive dhe e ‘nxehtë’, në një fustan të shkurtër të bardhë.

Vëmendje të madhe ka marrë gjoksi i saj bombastik ku zbulon më shumë se ç’duhet.

Ajo para disa muajve u bë nënë për herë të parë e një vajze të quajtur, Khloe e cila po e shijon jetën familjare.

https://www.instagram.com/p/BrXwE-snqug/?utm_source=ig_embed