Fjalë Kyçe

Zaimina Vasjari të dielën po e kalon duke u relaksuar në maksimum

Zaimina Vasjari të dielën po e kalon duke u relaksuar në maksimum

Zaimina Vasjari vikendin po e kalon në një vend tejet përrallor.

Këngëtarja Zaimina Vasjari në këto ditë të ftohta dimri ka gjetur një vend të ngrohtë me pishinë brenda për tu relaksuar me familjen e saj, shkruan lajmi.net.

Disa imazhe ajo i ka ndarë edhe me ndjekësit dhe shihet se po kalon momente të këndshme me vajzën e vogël e cila ua ka shtuar një energji tejet pozitive asaj dhe partnerit.

Zaimina kohët e fundit ka publikuar foto të ndryshme provokative ndërsa sa i përket muzikës nuk është edhe aq aktive.