Fjalë Kyçe

Zaimina vë në pah format trupore

Zaimina vë në pah format trupore

Zaimina Vasjari, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo ka hedhur një fotografi në Instagram teksa është e veshur në të zeza dhe shfaq këmbët e gjata seksi, shkruan lajmi.net.

Zaimina që pas lindjes së vajzës përkujdeset mjaft shumë për format trupore, e që edhe në këtë imazh vërehet dukshëm.

Vasjari është e martuar me biznismenin shqiptar, Klodian Asllani të cilët kanë një vajzë të quajtur, Khloe.

Nga ana tjetër, Zaimina ka kohë që nuk ka sjell projekte të reja muzikore.