Fjalë Kyçe

Zaimina vishet njësoj me vajzën në fotosesionin e ri, ky detaj ju ka ikur

Zaimina vishet njësoj me vajzën në fotosesionin e ri, ky detaj ju ka ikur

Zaimina Vasjari duket mahnitëse në imazhet e reja që ka realizuar bashkë me vajzën.

Zaimina Vasjari ishte veshur me fustan blu në setin e ri fotografik, të cilin e realizoi bashkë me vajzën Khloe, shkruan lajmi.net.

Në një prej këtyre fotove, këngëtarja dhe vajza e saj ishin në të njëjtën pozitë, por Zaimina tregon se cfarë ‘fshihet’ pas atij imazhi.

“Duket sikur kemi pozuar njesoj, poooor ne te vertet…Por ne te vertet Khloe po kerkon kepucen”, ka shkruar me shaka këngëtarja.

Për ndryshe, Zaimina Vasjari javë më parë në një intervistë ka deklaruar se është shkëputur nga muzika.