Fjalë Kyçe

Zaiminës për linjat e saj të gjithë i kanë zili

Zaiminës për linjat e saj të gjithë i kanë zili

Zaimina Vasjari është shumë aktive më rrjetet sociale në të cilat vazhdimisht publikon fotosesione të ndryshme.

Në një set të ri që ka realizuar së fundi, ajo thjeshtë dukej e mahnitshme, e veshur në një fustan të gjatë me ngjyrë të zeza, Zaimina pozoj pranë plazhit dhe dukej ‘flakë’.

Linjat seksi të trupit, grimi i theksuar dhe flokët e gjata e bënë të dukej plotë elegancë dhe shkëlqim.

Zaimina e cila prej kohësh ka dyqanin e saj të veshjeve unik dhe me shumë stil ditë më parë ka deklaruar se ka hequr dorë plotësisht nga muzika.

Gjithashtu ajo vitin e kaluar u bë nënë për herë të parë.