Fjalë Kyçe

Zbulohet emri i fëmijës së Almeda Abazit dhe Tolgahan Sayisman

Zbulohet emri i fëmijës së Almeda Abazit dhe Tolgahan Sayisman

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman kanë zgjedhur një emër për djalin.

Almeda Abazi është përgjigjur në pyetjet e ndjekësve në Instagram, shkruan lajmi.net.

Një prej tyre e pyeti atë se a kanë vendosur si ta quajnë djalin, pasi tashmë Almeda është në muajin e shtatë të shtatzënisë.

“Efehan”, ishte përgjigja e menjëhershme e Almedës.

Kujtojmë që Almeda Abazi është e martuar me aktorin e njohur turk, Tolgahan Sayisman.