Fjalë Kyçe

Zbulohet i dashuri i Baby G

Zbulohet i dashuri i Baby G

Baby G për Shën Valentin ka prezantuar të dashurin.

Këngëtarja nga Kuksi, Gordana Kingji mbrëmë për herë të parë ka prezantuar të dashurin e saj, shkruan lajmi.net.

Në llogarinë e saj, personale, Instagram ka publikuar disa video e fotografi në të cilat shihet mëse e lumtur në krahët e të dashurit.

Limi Hoti, është i dashuri i Baby G-së dhe asgjë më shumë nuk ka zbuluar këngëtarja rreth tij.