Fjalë Kyçe

Zbulohet identiteti i viktimës në liqenin e Livoqit

Zbulohet identiteti i viktimës në liqenin e Livoqit

Burime të KTV-së kanë thënë se viktima që kishte rënë në liqenin e Livoqit, e që u gjet para pak minutash pa shenje jete nga zhytësit e FSK-së, është Ekrem Shkodra nga Gjilani dhe është 52 vjeçar.

Nuk janë zbuluar ende detaje tjera rreth viktimës.