Fjalë Kyçe

Zbulohet me kë po bën duet Samanta Karavella

Zbulohet me kë po bën duet Samanta Karavella

Samanta Karavella këto ditë ka paralajmëruar një këngë të re.

Samanta Karavella përmes rrjeteve sociale ka zbuluar disa detaje të këngës së re, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja po sjell duet me Elinelin, kurse kënga mban titull “Vonë” dhe vjen e shoqëruar edhe me videoklip.

Bashkëpunëtorët e dy artistëve në këtë klip janë “ProVideo Albania” dhe “Bigdeal Records”.

Mbetet të shihet se çfarë kanë përgatitur Elinel dhe Samanta Karavella.

https://www.instagram.com/p/BrsMQDWhYaO/?utm_source=ig_embed