Fjalë Kyçe

Zbulohet një emër në krahun e të dashurit të Gentës

Zbulohet një emër në krahun e të dashurit të Gentës

Këngëtarja Genta Ismajli është duke shijuar lidhjen e saj me të dashurin turk tash e gati një vit.

Bukuroshes nga Gjilani e cila u rrit në Amerikë i priu mirë fati i dashurisë, shkruan “Kosovarja”.

Ajo dhe biznesmeni turk pavarësisht pandemisë nuk janë ndalur për asnje moment të vetëm.

Sa kanë vizituar Zvicrën, sa Kosoven e shumë vende tjera.

Por një detaj eksluziv sot Genta e sjellë për herë të parë.

Turku i dashurar kokë e këmbë ka bërë tatuazh emrin e këngëtares në krahrorin e saj.