Fjalë Kyçe

Zhduket një grua në Fushë Kosovë

Zhduket një grua në Fushë Kosovë

Është raportuar në Polici zhdukja e një gruaje në Fushë Kosovë.

Sipas policisë ajo ka dalë nga shtëpia dhe se nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj.

Rasti është nën hetime.

“Fushë Kosovë 13.04.2024-22:00. Me 15.04.2024 ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj. Rasti nën hetime”, thuhet në njoftimin e policisë.