Fjalë Kyçe

Zhvishet nudo dhe njofton për këngën e re

Zhvishet nudo dhe njofton për këngën e re

Ilira ka habiur me paraqitjen e fundit.

Ilira ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat u shfaq tërësisht lakuriq, shkruan lajmi.net.

Përmes atyre postimeve nga banjo, këngëtarja bëri të ditur që së shpejti publikohet kënga e saj e re, e shoqëruar edhe me videoklip.

Madje, ajo njoftoi se kjo këngë do të publikohet të premten e ardhshme dhe pret me padurim ta shfaq para publikut.

Kujtojmë se Ilira në fillim të mujit gusht performoi në Kosovë në “Sunny Hill Festival”