Fjalë Kyçe

Zidane nuk dëshiron revolucion në skuadër

Zidane nuk dëshiron revolucion në skuadër

Ditëve të fundit është përfolur se Zimedine Zidane do të nis një revolucion te skuadra e Real Madrid, shkruan Gazeta Alo.

Mirëpo Zidane nuk dëshiron revolucion në
skuadër teksa beson që shumica e lojtarëve janë akoma të vlefshem për ekipin dhe më disa ndryshime të duhura skuadra do të rikthehet drejt lavdisë.

Tekniku do të bejë 1 apo 2 ndryshime në mbrojtjte, mesfushë dhe sulm ndërsa beson se pozita e poriterit është e mbuluar, raporron AS. /Gazeta Alo.