Fjalë Kyçe

Zjarr i madh në Istog

Zjarr i madh në Istog

Para pak çastesh në fshatin Tomoc të Istogut ka marrë flakë një stallë e bagëtive, shkaktari i këtij zjarri ende nuk dihet, për fat të mirë të lënduar nuk ka.

Policia dhe zjarrfikësit kanë mbërritur në vendin e ngjarjes.

Pamje (video) nga zjarri i më hershëm që ndhodhi në fshatin Tomoc.

Gepostet von Portal Istogu am Sonntag, 3. Februar 2019