Fjalë Kyçe

Zyrtare: Flamurtari vjen me dy super transferime

Zyrtare: Flamurtari vjen me dy super transferime

Flamurtari i Prishtinës po vazhdon me përgatitjet për edicionin e ri.

Krahas përgatitjeve, klubi kuqezi po vazhdon edhe me prezantimin e ardhjeve të reja.

Kryeqytetasit sot kanë prezantuar Ernes Islamin (25 vjeçar) dhe Danin Talloviq (24), të cilët vijnë nga Mali i Zi.