Fjalë Kyçe

ZYRTARE: Gani Sejdiu prezantohet te Ballkani

ZYRTARE: Gani Sejdiu prezantohet te Ballkani

Ballkani ka zyrtarizuar Gani Sejdiun, pas shkarkimit të Sami Sermaxhajt.

Mitrovicasi u prezantua në ambientet e klubit.

“Traineri i mirënjohur Gani Sejdiu do të jetë trainer i FC Ballkani në vazhdim.

Bordi drejtues i skuadrës pas diskutimit të brendëshëm,ka vendosur që z.Gani Sejdiu të emërohet shef i shtabit teknik.

Z.Sejdiu ka një CV të pasur,duke u shpallur dy herë kampion i Kosovës,me Trepçën dhe Feronikelin. Na priftë e mbara”, njoftoi klubi.